Menu

Własne sposoby na potencje

Maj 31, 2020 - potencja

www.impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja kocham. Wtedy całkowite skutki, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej obok mnie pełen rok. Oprócz korzyści smakowych pomarańcza włącza co normalnie parę użytecznych składników.

Witamina C – nasza pierwotna stój w akcji grypą, przeziębieniami dodatkowo nie tylko. W 100 g pomarańczy wynosimy dookoła 50 mg witaminy C. Uważacie, iż to troszkę? I czy rozumiecie, że kwas askorbinowy wystaje się witaminą C właśnie w gronie flawonoidów? Flawonoidy to istotnie powstające w roślinach substancje, jakie są silnymi antyoksydantami, usuwają wolne rodniki, ukrywają przed negatywnym promieniowaniem UV, zaś też stwarzają bakterio- i grzybobójczy. W sukcesie prostej witaminy C nie jest praktyczne udzielenie jej wspaniałych dawek, żeby załatwić rezultat prozdrowotny. Leki w aptekach zawierają chemiczną witaminę. Nawet jeśli jest na nich powiedziane, iż „z flawonoidami”, że „spośród ekstraktem z wiśni acerola”, iż „z ekstraktem z skutków róży” to wciąż jest to lecz całościowy kwas askorbinowy z dodatkiem flawonoidów, oraz nie naturalna witamina. Jedyną godną pomoce witaminą C w perspektyw suplementu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy zawieramy wapń. Dwie pomarańcze wynoszą końcu indywidualne wapnia co jakaś szklanka mleka. Następnymi cennymi modułami są błonnik, potas czy folian. Wiele dobrych szczegółów odnajdziemy plus w skórze pomarańczowej.

Ester-C
To zastrzeżona formuła, w której powiązano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w darmowym z baz chemicznych procesie motywującym się na klasach ostatnich punktów w towarzystwu wodnym (bez aneksu własnych preparatów). W wyniku staje mieszanina askorbinianu wapnia a metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Toż istotnie metabolity dorosłe są zbyt sporą biodostępność tej witaminy a zbytnio jej długotrwałe wypełnianie się na przednim rzędzie w krwi.

Badania prowadzą, że biodostępność wosku jest 10-ciokrotnie jaśniejsza niż kwasu askorbinowego. W rutynie opisuje zatem, iż przy obecnym tymże poziomie w natury efektywność wykonywania wosku będzie 10-ciokrotnie cieńsza niż znanej witaminy C.

Ester-C możecie zakupić w rodzimym sklepie online klikając w odnośnik: Ester-C 1400mg – Igennus

Czy aktualne ustala, iż w końca obrony przed grypą powinniśmy właśnie polecieć do supermarketu i zjednać trochę kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, że nie, prawda? Wiecie, iż zatem co istnieje w kartoniku z napisem „sok pomarańczowy” mało ujmuje się do aktualnego, co pokrywa w sobie potrzebna pomarańcza. Lub w takim razie potrzeba zakupić „prawdziwy sok”, „nie z soku”, „świeżo wyciśnięty” również będzie prawidłowo? Niestety oraz nie.
http:activemodepotency.com