Menu

Przyczyny słabej erekcji.

Kwiecień 3, 2016 - problemy z potencją 

 

Spośród najczęstszych powodów pojawienia się problemów z erekcją można wymienić:

 

1) Zła dieta – jeżeli odżywiamy się głównie szybkim jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym codziennym jadłospisie nie ma zaś zdrowych warzyw, owoców, ryb, to naprawdę nie wolno się dziwić, że na nieszczęście potencja nie towarzyszy nam za często.

 

2) Brak aktywności sportowej, bierny tryb funkcjonowania – o ile to w pełni typowe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy bardzo dużo czasu w pozycji siedzącej, przecież bez pracy trudno funkcjonować na dobrym poziomie, to jednak nie ma wymówki dla tych osób, które nie ruszają się po pracy.

 

3) Problemy zdrowotnekiedy człowiek choruje na serce, nadciśnienie, cukrzycę, to automatycznie także z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile na początku związku jesteśmy zapewne zafascynowani swoją kobietą, tym jak wygląda, to później może zakraść się rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna nie jest przyjemna. W owym celu warto porozmawiać z własną partnerką, spytać czy mogłaby trochę bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne zainteresowaniapowabne ubrania, może jakieś zabawki erotyczne, produkcje
erotyczne
czy przebieranie się. Opcji, dzięki którym nasze pożycie erotyczne będzie ciekawsze nie brakuje.

 

5) Wielki stres, kłopoty w pracybardzo stresujące sytuacje są stałym elementem życiowym, lecz w końcu nikt nie mówi, że musimy reagować na takowe dużym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można tak kierować swoim żywotem, aby w żadnym razie nie doszło do tej sytuacji, w której stres zrujnuje nam zarówno dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-levitra tanio

kamagra