Menu

Wszystko o problemach z męskością

Marzec 13, 2015 - problemy z potencją
Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Seks, który zwykle jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przeistoczyć przyjemne chwile w koszmar.

Tych 5 przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, potencja typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, zwykle lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Są też domowe sposoby leczenia kilku z nich.

Zapewne wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, lecz tych parę przypadłości może spowodować, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach usuwania ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zakażone przez bakterie, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość zakażeń dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz kamagra w zelu z pęcherza moczowego. Zarazki, które wywołują zakażenia, najczęściej znajdują się w jelicie grubym i są także w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeżeli spożywasz zbyt mało płynów, lub jeżeli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe także powiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.