Menu

Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Listopad 7, 2018 - Uncategorized
Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja znajoma nie istniała w pełni zaspokojona? Panie potrzebują więcej czasu, by czuć pełną zabawa z stosunku oraz poznać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że toż nie problem, co jeden wiesz, że nie udało Ci się jej w całości zaspokoić. Jeżeli daje Ci się co częściej, ona zapewne w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks rodzi się być kluczem do wspaniałego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele istnieje sposób, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze twoją kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może zrobić, że będziesz w okresie dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem kuracji. Ten specjalny czas nasza nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz był zdolność kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Teraz nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak chce o tym Twoja żona.

Climax Control

Derminaks

femmax