Menu

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Listopad 18, 2018 - Uncategorized
Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo powstające z wielkich elementów wzmacniających, jakie otrzymują się w niniejszym serum sprawiają, że już po pierwszej aplikacji widać oraz odczuwać różnicę. To wielka formuła, która spędza się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednak wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skorelowanych z nimi zalet. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży dostarcza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto wziąć z plusów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

Pro-Engine Ultra

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso Duo