Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Listopad 18, 2018 - Uncategorized
Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną pewno stanowić niewłaściwa dieta oraz szkodliwe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który poprawia ich widok oraz organizację. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie kształtują się i dla pań, jak oraz dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, wpływając na następny element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w tym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To rzeczywiście te momenty przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu materiału i zawierają silne miejsce w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, i co za tym idzie, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso

Pro Engine Ultra
Revitalum Mind Plus