Menu

Marzyłeś o doskonałej formie, jednakże ciężko o taki efekt? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

Październik 13, 2019 - uroda
Marzyłeś o doskonałej formie, jednakże ciężko o taki efekt? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najdoskonalsze aktywne pierwiastki świadczą Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który tak trudno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty swoich treningów. Cerberus da Ci wykuć mięśnie ze określeni oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie moce i wartości jeszcze przenigdy nie było właśnie spokojne i mocne.
Cerberus

Jeśli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który daje na zmianę androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ów istnieje wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest skutecznym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak poprawia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu wzrostu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i utrzymuje poziom testosteronu na wysokim stopniu. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla dużego efektu stosuj wspólnie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak grał w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Zaprezentowało się, że jest tendencje do realizowania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad naszym mięsem i zestawem zdrowej diety nauczyły go jak odpowiednio dbać o siebie. Tę umiejętność przekazuje naszym podopiecznym.

Cerber to szeroki mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs new

wikipedia.com